Jak możemy wesprzeć Twój biznes?

Hand posiada ponad 30 lat doœwiadczenia w dostarczaniu usług generujšcych oszczędnoœci na każdym etapie produkcji. Naszš ofertę uzupełnia portfolio produktów z branż sprężonego powietrza i œrodków smarowniczych. To właœnie dzięki temu doœwiadczeniu jesteœmy gotowi wspierać Twojš firmę w kierunku skutecznego obniżania kosztów produkcji. Lata obecnoœci na rynku pozwoliły nam na zdobycie cennej wiedzy w różnych dziedzinach produkcji oraz opracowanie dedykowanych procedur rozwišzywania problemów w procesach produkcyjnych.

HAND oleje,smary,kompresory

Nasza oferta

Aby odpowiedzieć na zapotrzebowania Twojej firmy, oferujemy kompletnš obsługę produkcji sprężonego powietrza. W zależnoœci od Twoich potrzeb jesteœmy w stanie zajšć się wszystkimi niezbędnymi czynnoœciami, które przygotujš Twój zakład do użycia sprężonego powietrza, zaliczajšc w to etap planowania instalacji, doboru i dostawy maszyn, uruchomienia oraz obsługi i audytowania instalacji.

Dzięki ponad 20-letniej współpracy z firmš Shell Polska, zdobyliœmy nieocenione doœwiadczenie w stosowaniu wysokiej jakoœci olejów i smarów. Nasz zespół pomoże Ci dobrać sprawdzone produkty, które przełożš się na obniżenie kosztów produkcji w Twoim przedsiębiorstwie.HAND oleje smary sprężarki

empty
-
-