Jak możemy wesprzeć Twój biznes?

Hand posiada ponad 30 lat doświadczenia w dostarczaniu usług generujących oszczędności na każdym etapie produkcji. Naszą ofertę uzupełnia portfolio produktów z branż sprężonego powietrza i środków smarowniczych. To właśnie dzięki temu doświadczeniu jesteśmy gotowi wspierać Twoją firmę w kierunku skutecznego obniżania kosztów produkcji. Lata obecności na rynku pozwoliły nam na zdobycie cennej wiedzy w różnych dziedzinach produkcji oraz opracowanie dedykowanych procedur rozwiązywania problemów w procesach produkcyjnych.

HAND oleje,smary,kompresory

Nasza oferta

Aby odpowiedzieć na zapotrzebowania Twojej firmy, oferujemy kompletną obsługę produkcji sprężonego powietrza. W zależności od Twoich potrzeb jesteśmy w stanie zająć się wszystkimi niezbędnymi czynnościami, które przygotują Twój zakład do użycia sprężonego powietrza, zaliczając w to etap planowania instalacji, doboru i dostawy maszyn, uruchomienia oraz obsługi i audytowania instalacji.

Dzięki ponad 20-letniej współpracy z firmą Shell Polska, zdobyliśmy nieocenione doświadczenie w stosowaniu wysokiej jakości olejów i smarów. Nasz zespół pomoże Ci dobrać sprawdzone produkty, które przełożą się na obniżenie kosztów produkcji w Twoim przedsiębiorstwie.HAND oleje smary sprężarki

empty
-
-