Dlaczego serwis sprężarek Alup?

HAND to profesjonalne instalacje, remonty, serwis, doradztwo i audyty sprężarek stacjonarnych i przewoźnych Alup z wykorzystaniem części oryginalnych oraz zamiennych wysokiej jakości.

Planujemy przeglądy aby utrzymać maszyny w dobrym stanie technicznym.
Biorąc pod uwagę jak kosztowny może być nagły, nieplanowany przestój w cyklu produkcyjnym przedsiębiorstwa, planowanie przeglądów jest niezbędne aby utrzymać maszyny w dobrym stanie technicznym. Używamy tylko polecane przez producenta części zamienne. Proponujemy wykonywanie wszystkich prac, związanych z utrzymaniem, bądź przywróceniem parametrów i własności użytkowych różnego rodzaju kompresorów powietrza w atrakcyjnych cenach.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zwracając szczególną uwagę na potrzeby naszych Klientów.
Wykonujemy różnego rodzaju przeglądy okresowe, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, kapitalne remonty bloków śrubowych, regeneracje chłodnic olejowo-powietrznych a także modyfikacje i prace konserwacyjne na instalacjach sprężonego powietrza.

Materiały eksploatacyjne stosowane przez serwis są najlepszą gwarancją bezpiecznej i niezawodnej pracy urządzeń obsługiwanych przez naszą firmę.
Zapewniamy stały dostęp do krytycznych części w celu zapewniania natychmiastowej pomocy w przypadku jakichkolwiek problemów eksploatacyjnych.

serwis-alup-kompresory

Nasza propozycja oparta jest na różnorodnych programach serwisowych, które poparte są wieloletnim doświadczeniem. Określają one częstotliwość wizyt serwisowych i zakres wykonywanych czynności obsługowych. Zespół mobilnych i odpowiednio przeszkolonych mechaników o wieloletnim doświadczeniu, rozlokowanych na terenie całego kraju zapewnia szybką reakcję na potrzeby naszych klientów.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie wykonujemy instalacje sprężonego powietrza w wybranej przez klientów technologii.

Wróć do kategorii: Sprężarki