Dlaczego serwis sprężarek Alup?

HAND to profesjonalne instalacje, remonty, serwis, doradztwo i audyty sprężarek stacjonarnych i przewoźnych Alup z wykorzystaniem częœci oryginalnych oraz zamiennych wysokiej jakoœci.

Planujemy przeglšdy aby utrzymać maszyny w dobrym stanie technicznym.
Bioršc pod uwagę jak kosztowny może być nagły, nieplanowany przestój w cyklu produkcyjnym przedsiębiorstwa, planowanie przeglšdów jest niezbędne aby utrzymać maszyny w dobrym stanie technicznym. Używamy tylko polecane przez producenta częœci zamienne. Proponujemy wykonywanie wszystkich prac, zwišzanych z utrzymaniem, bšdź przywróceniem parametrów i własnoœci użytkowych różnego rodzaju kompresorów powietrza w atrakcyjnych cenach.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zwracajšc szczególnš uwagę na potrzeby naszych Klientów.
Wykonujemy różnego rodzaju przeglšdy okresowe, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, kapitalne remonty bloków œrubowych, regeneracje chłodnic olejowo-powietrznych a także modyfikacje i prace konserwacyjne na instalacjach sprężonego powietrza.

Materiały eksploatacyjne stosowane przez serwis sš najlepszš gwarancjš bezpiecznej i niezawodnej pracy urzšdzeń obsługiwanych przez naszš firmę.
Zapewniamy stały dostęp do krytycznych częœci w celu zapewniania natychmiastowej pomocy w przypadku jakichkolwiek problemów eksploatacyjnych.

serwis-alup-kompresory

Nasza propozycja oparta jest na różnorodnych programach serwisowych, które poparte sš wieloletnim doœwiadczeniem. Okreœlajš one częstotliwoœć wizyt serwisowych i zakres wykonywanych czynnoœci obsługowych. Zespół mobilnych i odpowiednio przeszkolonych mechaników o wieloletnim doœwiadczeniu, rozlokowanych na terenie całego kraju zapewnia szybkš reakcję na potrzeby naszych klientów.

W oparciu o wieloletnie doœwiadczenie wykonujemy instalacje sprężonego powietrza w wybranej przez klientów technologii.

Wróć do kategorii: Sprężarki