Wsparcie techniczne, serwis sprężarek kompresorów Ingersoll Rand.

Technicy i inżynierowie przeszkoleni w fabryce i posiadający certyfikat Ingersoll Rand są przygotowani do wsparcia Państwa we wdrażaniu nowoczesnych i efektywnych ekonomicznie rozwiązań serwisowych w niemal każdej sytuacji. Wsparcie techniczne, serwis sprężarek kompresorów Ingersoll Rand obejmują:

REMONTY KAPITALNE. PRZEGLĽDY SERWISOWE. PEŁEN PROFESJONALIZM. DOŒWIADCZENIE.

Każda sprężarka ( kompresor ) po pewnym czasie wymaga regeneracji dla przywrócenia pełnych parametrów pracy. Sieć serwisowa Ingersoll Rand wypełnia te potrzeby w ramach nowatorskiego programu remontów i wymiany. Wykonujemy remonty, regenerację stopnia śrubowego oraz przeglądy serwisowe sprężarek Ingersoll-Rand.

serwis-sprezarek-kompresorow-ingersoll-rand

AIRCARE. KONSERWACJA. STAŁA JAKOŒĆ.

AirCare, dostępna wyłącznie w Ingersoll-Rand, jest dostosowanym do potrzeb klienta elastycznym programem konserwacyjnym mającym na celu przeprowadzanie w ustalonych terminach serwisu w celu podniesienia niezawodności systemu. AirCare pomaga w wyeliminowaniu nieprzewidzianych przestojów i redukuje konieczność inwestowania w bardzo kosztowne systemy monitorujące, szkolenia i wiedzę z dziedziny technologii sprężania.

PRZEDŁUŻONA DO 7 LAT GWARANCJA

Program AirCare zapewnia możliwość przedłużenia okresu tzw. gwarancji drivetrain lub pełnej gwarancji na siedem lat, tym samym zapewniając poczucie komfortu.

PEŁNE ZABEZPIECZENIE DLA DOWOLNEJ SPRĘŻARKI

AirCare dostępne jest w przypadku nowych maszyn lub w przypadku remontów czy wymiany.Ponadto, AirCare może zostać zastosowane w połączeniu z kontraktem serwisowym dla pełnego zabezpieczenia, jeśli chodzi o części zamienne i usługi konserwacyjne.

PROGRAM AIRCARE

Nie ma pełniejszego programu długoterminowej konserwacji aniżeli AirCare. Najistotniejsze części tego programu stanowią:

  • Wykwalifikowani, profesjonalni technicy wykonujacy rutynowe przeglady i uslugi diagnostyczne;
  • Podwyzszenie osiagów poprzez zastosowanie oryginalnych czesci i smarów Ingersoll-Rand;
  • Pelen program analizy plynów, precyzyjnie monitorujacy poziom smarów w sprezarce w celu jak najwczesniejszego wykrycia problemów;
  • Diagnostyka i analiza wibracji wyszukujaca miejsca koniecznej wymiany poprzez monitorowanie zywotnosci krytycznych komponentów;
  • Okresowa ocena wykorzystania przy uzyciu IntelliSurvey, która moze zostac zorganizowana w celu dalszego zwiekszenia oszczednosci energii.

NIŻSZE KOSZTY. ZWIĘKSZONA PRODUKTYWNOŒĆ

Instalacja sprężarki w ramach programu AirCare może zawierać w sobie:
Okresowe przeglady zmniejszajace koszty napraw w naglych wypadkach
Podwyzszenie wydajnosci operacyjnej poprzez redukcje kosztów energii
Powazna redukcje przestojów i podwyzszenie produktywnosci

MONITOROWANIE NA ODLEGŁOŒĆ

Dodatkową opcją AirCare jest Intelliguard, możliwość monitorowania na odległość. Ten 24 godzinny, dostępny siedem dni w tygodniu, układ kontrolujący instalację sprężonego powietrza pomaga we wczesnym zidentyfikowaniu potencjalnych problemów, dzięki czemu zapobiegając nieprzewidzianym naprawom.

INSTALACJE I MODERNIZACJE

Operatywny i niezawodny serwis jest elementem każdego dobrze zaplanowanego systemu. IR instaluje i obsługuje pełen zakres systemów sprężonego powietrza od najmniejszych, ze sprężarkami tłokowymi chłodzonymi powietrzem do największych, chłodzonych wodą systemów ze sprężarkami przepływowymi.

UAKTUALNIENIA I ROZSZERZENIA

IR realizuje aktywny Program Posprzedażnego Rozwoju Produktu zapewniającego wprowadzanie postępu technologicznego do pracujących sprężarek, w formie urządzeń sterujących i rozwiązań poprawiających parametry ich pracy oraz niezawodność. Serwis IR może na bieżąco informować użytkownika o najnowszych rozwiązaniach dotyczących eksploatowanych urządzeń.

Wróć do kategorii: Sprężarki