Shell Helix z Laurem Konsumenta – Grand Prix 2015!

Warszawa, 12 maja 2015 roku – Marka i oleje silnikowe Shell Helix otrzymały prestiżowy Laur Konsumenta – Grand Prix 2015 w kategorii oleje silnikowe. To już czwarty tytuł przyznany Shell Helix i Technologii Shell PurePlus w cišgu ostatniego półrocza!

laur_konsumenta_grand_prix_2015Laur Konsumenta to niezwykle cenna nagroda, bo przyznawana przez Klientów, w ogólnopolskim badaniu konsumenckim. O przyznaniu nagrody decydujš głosy konsumentów zebrane w sondażu telefonicznym oraz przez ankieterów działajšcych w najważniejszych punktach miast na terenie całego kraju. Wskazujš oni najbardziej wyróżniajšce się na rynku produkty i marki, które sš godne polecenia.

Grand Prix otrzymujš produkty i marki, które odniosły sukces w trzech kolejnych edycjach plebiscytu w swojej kategorii produktowej. Shell Helix zajmował miejsca na podium przez trzy ostatnie lata, a dodatkowo w ubiegłym roku oleje silnikowe Shell Helix Ultra Professional zostały wyróżnione Odkryciem Roku.

?Dziękujemy wszystkich konsumentom, którzy tak pozytywnie ocenili markę Shell Helix, i to przez trzy lata z rzędu! Nasze produkty sš wytwarzane z wykorzystaniem najnowoczeœniejszych technologii, dlatego cieszymy się bardzo, że spotkały się z tak dużym uznaniem?

? powiedział Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży Shell Polska.

Więcej informacji o programie ?Laur Konsumenta? ? tutaj.
Więcej informacji na temat olejów Shell Helix i nowej Technologii PurePlus ? tutaj.

O Shell
Shell jest wiodšcym globalnym dostawcš œrodków smarnych dla samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i maszyn przemysłowych. Najnowoczeœniejsze rozwišzania technologiczne powstajš w trzech głównych centrach badawczo-rozwojowych w Hamburgu, Szanghaju i Houston. Shell produkuje oleje w 50 blendowniach, a smary w 17 zakładach produkcyjnych na œwiecie, na bazie oleju powstałego z gazu naturalnego, w największej instalacji petrochemicznej zlokalizowanej w Katarze. Niezmiennie od 7 lat Shell zajmuje pierwsze miejsce wœród dostawców œrodków smarnych na œwiecie (źródło: Kline&Company).

Wróć do kategorii: Oleje i smary