Dobór sprężarek oraz urządzeń do uzdatniania sprężonego powietrza

 Dopasowujemy naszą ofertę do aktualnego zapotrzebowania klienta bazując danych zebranych podczas audytów bezpośrednio w zakładzie klienta. Zakres naszej oferty obejmuje dobór, dostawy pojedynczych elementów sprężarek, urządzeń do uzdatniania sprężonego powietrza oraz całych sprężarkowni pod klucz.

Jesteś zaintersowany?
Skontaktuj się z nami
+48 68 385 00 05
lub Wyślij wiadomość
  • Opis usługi

Jako oficjalny dystrybutor, możemy zaproponować naszym klientom atrakcyjne ceny i sprawną, kompleksową obsługę serwisową.

Oferujemy szeroki wybór sprężarek powietrza renomowanych producentów MARK, Alup Kompressoren i Ingersoll Rand.. Oferowane przez naszą firmę sprężarki cechują się wysoką niezawodnością i niskimi kosztami utrzymania.
Nasi klienci mogą wybrać sprężarki powietrza tłokowe lub śrubowe – w zależności od potrzeb i preferencji. Każdy produkt jest dostępny z silnikami o różnej mocy, by zarówno klienci poszukujący sprężarki do zastosowań półprofesjonalnych, jak i wymagający profesjonaliści mogli znaleźć produkt spełniający ich oczekiwania.
Każdego klienta traktujemy indywidualnie, oferujemy naszą wiedzę i fachowe doradztwo techniczne przy doborze każdego z elementów układu sprężonego powietrza mając szczególnie na uwadze optymalizację naszych rozwiązań pod kątem niezawodności i niskiego zużycia energii elektrycznej. Na życzenie klienta projektujemy od podstaw oraz generujemy w 3D wizualizacje całych sprężarkowni.